Pop pop, it's show time, guess who's back again?

9. july 2017 at 20:36 | Helčíta |  Diary


Pop pop, it´s show time (show time), show time (show time), guess who´s back again?

No, tyjo, neříkejte, kdopak se to tady zase ukázal po roce a něco? Ano, já :D Asi si říkáte, co tady tak najednou dělám...no, tak nějak mi to začalo chybět. Neříkám, že grafika, ale dělat grafiku pro blogy. Teď jsem udělala jeden design pro jeden blog a jako vylezla z toho pěkná věcička a já si řekla, že by mě to vlastně i znovu bavilo. Takže jsem tedy zpátky, sice nevím, na jak dlouho, nevím, zda to tady vydržím, ale tak uvidím, uvidíme :) Asi si říkáte, co jsem celou tu dobu dělala, že jsem tady nebyla. Ti, co mě sledují na různých sociálních sítích - instagram, facebook, twitter, tumblr nebo tak nějak koukali, tak zhruba ví, co se odehrávalo v mém životě. Ale tak rozhodla jsem se to sem tak trochu shrnout, abyste byli v obraze.

1. 2 měsíce cestování/dobrovolničení ve 3 naprosto úchvatných zemích - Keňa, Rwanda, Burundi - dobrovolničila jsem v tamních školách, farnostech, trajdala po safari, lezla po střechách nočního Nairobi, měla jsem vlastní "bodyguardy" při procházení ulic v Burundi, jela vůbec poprvé na motorce v Kigali a mnoho dalších a nádherných zážitků :)

2. Byla jsem součástí Social Media Team (prostě jsem se starala o sociální sítě) během World Youth Day Krakow 2016 - dva týdny jsem pracovala s lidmi z celého světa na organizaci, přípravě a následně hladkém průběhu akce pro téměř 2 miliony mladých z celého světa, tedy tím, že jsem byla v Social Media Team, tak prostě jsem se starala o grafiku, o dávání příspěvků, rozhovory a nakonec jsem se dostala až k papeži Františkovi (stála jsem asi 3 metry od něj a dala si s ním High Five :D )

3. Strávila rok v Argentině - naprosto nádherné místo, naprosto úžasní lidé (bylo nás tam okolo 90 mladých ze 35 různých států světa) a prostě jsem tam taky dělala spousty věcí, pracovala, naučila se španělsky, získala strašně nových kontaktů, přátelství, zkušeností a prostě, byla to obrovská bomba :D

4. Dělala všechno, co mě baví ;) grafiku, fotila, tancovala, připravovala různé akce, cestovala po celém světě, užívala si života, skládala hudbu, věnovala se svým projektům, získala nové přátele, naučila se nové jazyky a podívala se na nová místa, zamilovala se do latinské hudby...a mnoho a mnoho více :)

A ještě mě toho hodně čeká...teď tedy jsem trochu zklidnila, protože rodiče chtějí, abych tady aspoň trochu s nima pobyla v České republice a navíc musím na zápis na vysokou - Karlova Univerzita ;)

Takže hola, i´m back! :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 .foxx .foxx | Email | Web | 10. july 2017 at 8:18 | React

koukám, že jsi toho stihla opravdu hodně :) naučit se španělsky jsem taky chtěla, ale učebnice a takový výlet do Argentiny je asi celkem jiná motivace :D budu držet palečky s vysokou a děkuju za pěkný komentář :)

2 Andie Andie | Email | Web | 10. july 2017 at 10:04 | React

Já prostě nemůžu uvěřit tomu, že opravdu znám někoho kdo takhle cestuje, protože mě to fascinuje. Já bych chtěla pobýt nějaký čas v Americe, naučit se anglicky, pracovat tam, prostě zažít něco jiného než tady. Ale nvím, bojím se toho, bude to velký krok, nemám tam nikoho, nevím, co se všechno bude muset zařídit, je toho neskutečně hodně. :D Každopádně, jsem ráda, že nejsi taková ta pravá češka, co na všechno sere a užíváš si správně života!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama