May 2016

WHERE ARE YOU? (now that I need ya?)

22. may 2016 at 13:55 | Helčíta |  Diary

Ahoj všichni!

Dlouho jsem se neozvala, co? No, pokud jste mě sledovali na asku nebo nějaké jiné sociální síti, tak tam jsem tak nějak dávala najevo, že mám před sebou maturitu, přijímačky a léto, kdy budu u počítače (doma) asi jen na pár dní... :) hold nabité léto do poslední sekundy. A aby toho nebylo málo, tak poslední dobu se soustředím hlavně na jiné věci, grafiku stále dělám, akorát poslední dobou se přesunula z blogové na webovou a soustředím se tak hlavně na designy webů, loga pro různé společnosti, návrhy triček apod. Ještě se musím hodně učit, ale postupně už za různé zakázky se dá něco slušného vydělat (obvykle se to pohybuje v rozmezí tak 100-500 dolarů), takže je to celkem slušná birgáda navíc. Navíc poslední dobou jsem se také začala soustředit na své dva jiné blogy, které mě baví trochu více než tento. Odkazy máte zde:- cestovatelský blog, kde můžete najít různé zápisky z mých cest, tipy, prakticky je to ještě trochu v rozjezdu, ale mělo by to začít naplno fungovat během léta (případně po létě)


- můj krásný a vlastní projekt, který jsem se rozhodla nějak rozběhnout, je ještě hodně na začátku a taky se teprve rozjíždí, ale postupně tam přidávám další a další články, takže rozhodně taky zkouknětě, zda vás něco takového zajímá

Tyto dva blogy mě aktuálně zaměstnávaly více než tento grafický. Navíc jak už dělám trochu jinou grafiku, tak hold na tento blog už to asi nepatří. Ale na asku bych měla být aktivní více, na Twitteru a Instagramu jsem relativně taky dost aktivní a nově mě najdete i na Facebooku, kde tedy najdete dvě stránky mých dvou blogů (tedy, zatím jen toho druhého, ten první, cestovatelský, ještě stránku nemá) :D takže pokud chcete být nějak v obraze, tak rozhodně sledujte nějak ty sociální sítě a blogy (teď zním jak nějaký youtuber nebo co, ale co, jsem bloger, to je skoro to samé) :) No, jo a ještě jedna věc - kdyby kdokoli chtěl pomoct dětem a rodinám, které na tom nejsou zrovna nejlépe, tak tady máte odkaz na jednu super kampaň, kterou bychom chtěli pomoct dětem chodit do školy, zajistit základní potřeby atd. Takže kdyby se někomu chtělo, tak zde je link:


To je asi všechno, co jsem chtěla říct. Není to tak, že oficiálně končím. Ne, možná se sem ještě někdy vrátím (třeba v září, s novým školním rokem) :) Každopádně najdete mě tedy na mých sociálních sítích (odkazy máte na designu nebo menu) a no, případně na těch dvou blozích. Ještě sem přihodím nové odkazy, až časem nějaké budou. Teď se mějte suprově, užijte si léto a ať se vám všem daří! See ya!

Helčíta ;)