October 2015

Ordered design - dailyscodelario

24. october 2015 at 18:09 | Helčíta |  Ordered designs

pro: dailyscodelario I náhled: ZDE I spokojenost: 80% I nenastaveno

Tak, konečně jsem dodělala další design z objednávky. Design měl být zimní, takže jsem si vzala tyhle fotky a k tomu sladila nějaké zimní barvy, takže snad se to bude admince líbit. Jinak na moji nepřítomnost mám dvě omluvy - škola(maturitní ročník, takže záhul jak něco) a pak připravuji ještě jeden projekt, není to blogový projekt, ale něco jiného, zveřejním ho se svým novým designem :) Již brzy ;)

------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Signatures ft. Autumn

16. october 2015 at 16:13 | Helčíta |  Blends&Signatures
Hlásím se po delší nepřítomnosti, ale poslední dobou je toho na mě hodně (maturitní ročník není žádná sranda, to mi věřte) a taky se poslední dobou věnuji spíše svým jiným blogům, kde mě baví přispívat o jiných věcech, než je grafika. Ale stále tvořím, jen ne pro blog, ale spíše webové vzhledy pro wordpress nebo blogspot. Každopádně dělám nový design pro tento blog a brzy se to tu opět více rozjede. Teď tu pro vás mám pár podzimních signatur :) Fotky jsou hlavně z Pinterestu, ve Photoshopu jsem je různě upravila (kontrast, expozici atd.) a výsledek máte zde, používejte, prosím, se zdrojem :)


Ordered design - anahi-mi-estrella

2. october 2015 at 18:03 | Helčíta |  Ordered designs

pro: anahi-mi-estrella I spokojenost: 75% I náhled: ZDE I nenastaveno

Přes týden si na blog skoro čas nenajdu, prostě dělám spousty jiných věcí, každopádně se mi podařilo dodělat design s Anahi. Nevím, zda z něho být nadšená, nebo ne. Něco se mi tam líbí, něco mi tam přijde zvláštní, ale tak uvidíme, co tomue řekne adminka :) Ohledně blogu - jak vidíte, tak aktivita je převážně o víkendech, takže takhle to asi čekejte častěji, dodělávám objednávky, tak časem se tu zase objeví nějaká menší grafika, snad :)

------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz