August 2015

Ordered design - ultimate-mileyrcyrus

29. august 2015 at 11:55 | Helčíta |  Ordered designs

pro: ultimate-mileyrcyrus I spokojenost: 60% I náhled: ZDE I nenastaveno

Po delší době jsem opět tady. Už pár dnů mám nějaké problémy s počítačem, nevím, co se přesně děje, mám problémy s nahráváním věcí na internet, takže snad se tohle zveřejní. Každopádně k designu - tento photoshoot je naprosto geniální a Miley to tam nehorázně sluší ( a to jste ještě neviděli prohotoshoot pro ELLE!) :) Prostě co se photoshootů týče, Miley teďka naprosto válí a má perfektní fotky. Co ale byla už tak trochu "challenge", tak to byly barvy. K těm šedým šatům jsem nemohla přijít na nějakou zajímavou kombinaci a tak jsem nakonec asi po 3-4 pokusech různých barevných kombinací zvolila šedou a zelenou. Tak snad se to bude líbit.

--------------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Design 11.0 ft. Shay Mitchell

25. august 2015 at 14:19 | Helčíta |  Past layouts

Od: 25.8.2015 I Do: ? I S kým: Shay Mitchell I Spokojenost: 100% I Náhled: ZDE

Po 3 měsících tu je konečně nový design. Sice ten s Vanessou se mi moc líbil, proto tu byl tak dlouho, ale prostě potřebovala to nutně změnu. Chci se ještě omluvit, že jsem tu prakticky 2 týdny nebyla, ale měla jsem taneční soustředění/tábor. Každopádně ohledně designu. Už delší dobu mám v hlavě tuhle kombinaci barev, ale hledala jsem vhodné fotky a tak jsem nakonec skončila u Demi, Nicka Jonase a Shay. A jako výherkyně vyšla Shay :) Inspirace v texturách a barvách a těch cik cak věcech pochází z mého pobytu v Keni, kde se mi líbila a barevnost a různé vzory kolem. Tak snad se design líbí i vám, ještě musím poupravit menu a doladit nějaké věci, ale to si nechám na večer. Tak zatím a užívejte posledního týdne prázdnin :)

----------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Ordered design - mileyfan-blog

11. august 2015 at 17:19 | Helčíta |  Ordered designs

pro: mileyfan-blog I spokojenost: 90% I náhled: ZDE I nenastaveno

Mám tu další design, tentokrát opět s Miley Cyrus a opět pro blog mileyfan-blog.blog.cz :) Tyhle proma na VMA´s 2015 vypadají báječně ulítle a do toho stylu byl tedy nějak udělán design. Nevím proč, ale nějak mi nejde nahrávat nic na deviantart, tak náhled musím dát hold na "blog" :) Admince se líbí, takže ho půjdu nastavit :) Jinak pár lidí mi psalo, že by chtělo více vědět o mé cestě do Keni, tak se ptám i vás, zda máte zájem a zda byste to brali :)

----------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Ordered design - rachel-mcadamsdaily

8. august 2015 at 16:37 | Helčíta |  Ordered designs

pro: rachel-mcadamsdaily I spokojenost: 90% I náhled: ZDE I nenastaveno

K designu se asi nebudu moc vyjadřovat, snad jen tak, že jsem dlouho přemýšela nad barvami, nechtěla jsem jenom růžovou, takže jsem k tomu zkusila takovou modrou trochu do zelena, nevím, jak to přesně nazvat, tak snad to splnilo zadání, že to má být letní styl. Jinak update ohledně mých plánů na prázdniny - konečně se mi podařilo nakódovat pár designů na coppermine gallery a jeden, s velkými obtížemi, na wordpress, ale zádrhel se našel v tom, že místy tam něco ujíždí a zobrazuje se trochu divně, takže ještě musím nad tím chvilku posedět a zjistit, co je tam špatně nastaveno. Každopádně adminka, pokud se design bude líbit, ať pošle na mail - tornatoilsoleblog@gmail.com, zda ho bere + údaje. Děkuji. Užívejte ještě zbytek prázdnin a neupečte se v tom vedru :D

------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Wardrobe design 14.0 - justa

4. august 2015 at 18:23 | Helčíta |  Ordered designs

pro: justa I spokojenost: 40% I náhled: ZDE I nastaveno

Nerada dělám designy s fotky z akcí, protože ořezávání těch fotek není zrovna dvakrát zábavné, navíc pokud ty fotky mají ještě nějaké divné barvy, tak je to ještě horší. Každopádně, k designu - strašně dlouho jsem přemýšlela nad barvami. Adminka chtěla nějaké veselé, pastelové barvy, nejlépe zelenou,růžovou, modrou. Takže snaha o zachování těchto barev byla, každopádně se to asi moc nevydařilo. Na jednu stranu se mi něco na tom designu líbí, na druhou stranu se mi to prostě nezdá. Tak uvidíme, co řekne adminka. Jdu se pomalu pustit do dalších objednávek, nějak se zase nakupily.

----------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz