June 2015

Ordered design - daily-rihannafenty

30. june 2015 at 10:49 | Helčíta |  Ordered designs

pro: daily-rihannafenty I spokojenost: 80% I náhled: ZDE I nenastaveno

Mám další objednávku z krku. Tentokrát je s Rihannou a i když mi byly zaslány jiné fotky, já se rozhodla je trochu změnit, protože na tamty mi světlý design nešel vymyslet a navíc se nedaly skoro vůbec ořezat. Takže snad nevadí, že je takovýhle. Jinak co se ohledně nastavení týče, tak dneska už to nestihnu, ale nastavila bych ho asi až v pondělí večer. Snad to nevadí...možná bych to stihla ještě dneska, pokud by mi admin poslal údaje do dnešního večera :D

-------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Ordered design - everythingcollins

29. june 2015 at 10:23 | Helčíta |  Ordered designs

pro: everythingcollins I spokojenost: 85% I náhled: ZDE I nenastaveno

Jedna z objednávek je hotová. Když jsem tenhle design včera dodělala, uvědomila jsem si, že absolutně nestíhám, co se týče grafiky a poté další objednávky s Rihannou. O tom později. K designu - jo, líbí se mi. Sice ta kombinace barev je taková docela klišé, ale k té fotce pomalu nic jiného nešlo. Procenta strhávám jen za některá ty prázdná místa, do kterých jsem nevěděla, co už dát. Tak snad se bude líbit i admince, která se mi snad ještě dneska ozve :)

---------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

SUMMER 2015!

26. june 2015 at 19:39 | Helčíta |  Diary

Dneska nám předali vysvědčení a mně tak oficiálně začaly letní prázdniny! Každopádně, co to znamená pro blog, co pro mě a co to znamená pro vás? Půjdu to tady shrnout do několika bodů :)

1. JÁ + MÉ PLÁNY

- nebudu se tady vypisovat s každým detailem, jen stručně řeknu, že ve středu odjíždím na jednu dobrovolnickou brigádu, kde budu do pondělí a poté hned v úterý odlétám do Keni také jako dobrovolník. No a vracím se až koncem července, takže na celý červenec budu někde pryč :)

- v půlce srpna odjíždím na taneční soustředění/tábor, nicméně pouze na týden, takže to mě taky nezastihnete v půlce srpna

- plánuji se hodně věnovat jazykům, potřebuji je hodně potrénovat, chci skládat zkoušky příští rok, protože na vysoké do zahraničí je to nutné mít zkoušky a certifikáty z jazyků

- konečně se dokopu k tomu začít kódovat a dělat designy a tak dále na wordpress a coppermine gallery, už mám základy, jenže vždy, dyž to nahraji, tak tam něco nesedí, takže to musím promakat, kouknout, co se děje a snad to nějak dopadne :)

2. BLOG

- vzhledem k mé nepřítomnosti v červenci tak už teď pracuji na grafice, která tu bude přednastavená - můžete se těšit na affiliates ikonky (jak originální :D), poté na nějaké šablonky, pokusím se i věci do projektu LIVE IT, i když nevím, jak to stihnu všechno do středy udělat...

- objednávka bude otevřená celé prázdniny, ale prosím počítejte s tím, že dokud se nevrátím z Keni, což bude poslední týden v červenci, tak nebudu moct dělat designy, do středy dodělám ty dvě objednávky, co mi teďka přišly, s tím, že ty další budou muset počkat...omlouvám se

3. VY

- vás chci popřát mega užité prázdniny, protože lidi, je léto a jsou prázdniny a i když třeba budete někde na brigádě, v práci, budete se třeba učit kvůli nějakým zkouškám (držím všem palce ;)), tak na vás všechny myslím a přeji jen to nejlepší :)


PS - nekopírujte tu fotku nahoře, je mnou focená a upravená, proto prosím nešířit po internetu :)
---------------------------------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Ordered design - jaimeking-czech

24. june 2015 at 16:50 | Helčíta |  Ordered designs

pro: jaimeking-czech I spokojenost: 70% I náhled: ZDE I nenastaveno

Takže, po delší době jsem opět tady a mám tu další design na objednávku. Musím se přiznat, že když mi tahle objednávka přišla, tak potom, co jsem zhlédla fotky, tak mi bylo hned jasné, v jakém stylu a jaké barvy použiji. Nicméně vím, že tento styl jsem viděla u zahraničních designérek, Nayi nebo u Beb, takže těm všem přiznávám jejich kredit a inspiraci :) K designu - líbí se mi, má být takový jednoduchý, nechtěla jsem nic složitého, tak snad se bude i admince líbit.

--------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Signatures ft. Bella Thorne

21. june 2015 at 17:20 | Helčíta |  Blends&Signatures
Rozhodla jsem se udělat po delší době i něco s Bellou Thorne, tyhle fotky mě hned zaujaly. Jinak ohledně signatur, jsou hodně jednoduché, nechtěla jsem nic náročného. Nevím, ta první se mi líbí nejvíce :) Jinak připomínám otevřenou objednávku designů!


SUMMER DESIGN ORDER!

20. june 2015 at 16:26 | Helčíta

OFICIÁLNĚ OTEVÍRÁM LETNÍ OBJEDNÁVKU DESIGNŮ!

Konečně mám po zkouškách, nemusím nic dělat a přede mnou dva zasloužené měsíce prázdnin, na které se už neuvěřitelně těším! A k oslavě toho otevírám objednávku designů!

Nebudu brát asi všechny objednávky, jen ty, co se mi budou líbit, majiteli dám vždy vědět na blog, zda to beru nebo ne.

Prosím, přečtěte si pravidla, bez nich vaši objednávku nevezmu! A já to moc dobře poznám, zda jste je četli nebo ne :)PS - Jsem aktuálně pryč, na PC se dostanu tak nějak během příštího týdne, takže objednávky budou snad co nejdříve, jak to jen půjde :)

Helčíta

Ordered design - pharrellwilliams

11. june 2015 at 16:28 | Helčíta |  Ordered designs

pro: pharrellwilliams I spokojenost: 89% I náhled: ZDE I nastaveno

Nebudu k tomu nic moc psát, vezmu to stručně. Design se mi líbí, a to hodně, přesto tam mám trochu výtky, například tu mini navigaci jsem mohla více promyslet, ale dělala jsem to už pozdě večer a tak moje představivost už moc nefungovala. Jinak jsem tam dopřidala ikonky k sociálním sítím, potřebovala jsem nějak zaplácnout ten volný prostor. Snad se adminovi bude líbit. Jinak je to poslední design z objednávky, teďka budu dělat jen menší grafiku a objednávka se otevře až budu mít po zkouškách, což je příští víkend. Nebo v pátek příští týden, prostě až bude po všem.

--------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Avatars - No Image#3

10. june 2015 at 18:10 | Helčíta |  Avatars
Mám tu další menší grafiku, tentokrát takové obyčejné avatary NO IMAGE. Tak snad se budou někomu hodit. Jinak pracuji na poslední objednávce designu, poté přemýšlím, že tu otevřu opět objednávku, abyste si mohli objednat designy, grafiku atd. Připomínám, že TIME TO SHARE objednávka je otevřená neustále a pokud chcete design a zároveň přispět na UNICEF, tak máte tu pravou šanci ;)


POUŽÍVEJTE SE ZDROJEM!

------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

PS - DODĚLÁNA ŠEDÁ :)


Nápisy 6.0 - Hiatus

8. june 2015 at 18:15 | Helčíta |  Inscriptions
Po dlouhé době jsem udělala i nějakou menší grafiku, konkrétně nápisky Hiatus. Ještě mám nějakou grafiku, takže to sem postupně během týdne zveřejním :)


Ordered design - rivera-daily

8. june 2015 at 17:17 | Helčíta |  Ordered designs

pro: rivera-daily I spokojenost: 80% I náhled: ZDE I nastaveno

Tak, konečně jsem dokončila i další objednávku. Na tuhle objednávku jsem se těšila, fotky se mi líbily, nicméně když jsem s ní začala, tak mě to nějak přestalo bavit. Nevím, zda to bylo tím, že jsem vůbec neměla nápad...prostě začala jsem design dělat a zdál se mi potom strašně prázdný, takže jsem tam namontovala i další odkazy, co tam třeba adminka neuvedla, tak snad jí to vadit nebude. Jinak asi to začnu dělat i u dalších designů, protože často se mi stává, že jsou příliš prázdné...no, jinak jsem s designem i celkem spokojená.

---------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz