May 2015

Wardrobe design 13.0 - troian-a-bellisario

23. may 2015 at 12:23 | Helčíta |  Wardrobe designs

pro: troian-a-bellisario I spokojenost: 70% I náhled: ZDE I nastaveno

Mám tu další design z restů, přesněji pro mé wardrobe. Původně měl vypadat úplně jinak, dávala jsem i ukázku na ask, ale nakonec se mi to nezdálo a rozhodla jsem se pustit do něčeho jiného. Už asi rok pokukuji po designech od šikovné grafičky Liliane a konečně mě napadlo se trochu inspirovat a zkusit její styl. A překvapivě to vyšlo, hned mě chytl nápad a bylo to :) Jen mě trochu zlobily fotky, nešly moc upravit, jak bych přesně chtěla, ale nakonec se to nějak zvládlo a jsem s tím i spokojená. Strhávám procenta prakticky jen za tu úpravu fotek a pak za menu, dělala jsem to už pozdě večer a nechtělo se mi do toho moc "zažírat" a vymýšlet, tak je takové jednoduché, ale co se dá dělat. Snad se to bude admince líbit, i když je takový tmavší. Jinak dodělávám další designy, mám je už rozčrtané po papírech, ale musím tooh taky hodně dělat do školy a na jiné moje blogy, takže uvidím, jak t tu budu stíhat :) Chci pořádně rozjet projekt LIVE IT, ale kámoši moc nemají čas, hodně zkoušek do školy atd, což chápu. No a grafiku, poslední dobou dělám jen samé designy :D což je škoda ;)

---------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Wardrobe design 12.0 - justa

22. may 2015 at 14:54 | Helčíta |  Wardrobe designs

pro: justa I spokojenost: 60% I náhled: ZDE I nastaveno

Tak, mám tu první rest. Ještě mám těch restů několik, s tím, že mi začaly chodit nové objednávky, což ale nevím jak a proč, když jsem objednávku neotevřela :D Každopádně k designu nevím, co říct, jako líbí se mi, ale i zároveň jsem měla trochu jinou představu, tedy spíše žádnou, takže jsem spokojená, že jsem něco vymyslela a udělala, ale zároveň si i říkám, že bych to možná udělala jinak, ale nic jiného mě na ty fotky nenapadlo. Tak uvidím, jak bude reagovat adminka.

-----------------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Design 10.0 ft. Vanessa Hudgens

18. may 2015 at 20:22 | Helčíta |  Past layouts

Od: 18.5.2015 I Do: ? I S kým: Vanessa Hudgens I Spokojenost: 100% I náhled: ZDE

Tak jsem zase tady, teďka už tu snad vydržím zase déle. Byla jsem hodně dlouhou dobu bez počítače, takže jsem nic nemohla dělat, ale konečně mi minulý týden přišel nový počítač, takže jsem se zase mohla pustit do tvoření. Delší dobu jsem přemýšlela, s kým design udělat, nápadů bylo hodně, ale většinou ti, kteří mi přišli na mysl, tak neměli dobré fotky, nebo prostě žádné neměli...nebo byly ty fotky už ohrané. A když jsem viděla tyhle nové fotky Vanessy, tak jsem se rozhodla opět pro Vanessu(tiše závidím všem blogům o Vanesse, protože mají úžasný výběr.) Jinak k designu nic moc nechci říkat, jen to, že jsem s ním naprosto spokojená, je přesně podle mých představ a nic bych tam ani neměnila, nechtěla jsem ho ani moc propracovaný, ani moc jednoduchý, prostě něco mezi. Jo, jen chci říct, že v menu si můžete všimnout, že je tam taková pidi navigace u sedící Vanessy, napadlo mě to jen tak, když jsem si design navrhovala pár týdnů zpátky na papír, je to takové oživení :) Jinak co se týče blogu, tak proběhnu objednávky, zeptám se lidí, zda mají pořád zájem, popřípadně wardrobe taky, to je asi tak nějak všechno. Jo, dodělám zápatí, to jsem ještě nestihla :) Tak se mějte hezky :)

------------------------------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

GET READY! COMING SOON!

4. may 2015 at 19:16 | Helčíta

Již brzy nový začátek, nová éra, nová image a mnoho dalšího! Blog se již brzy opět otevře po pauze a bude opět fungovat!

Helčíta :)