February 2015

Ordered design -> luyhale

27. february 2015 at 16:09 | Helčíta |  Ordered designs

pro: lucyhale I spokojenost: 85% I náhled: ZDE I nenastaveno

Já vím, skoro vůbec tu nejsem, ale nemám vůbec čas, škola se zase rozjela a i když mě grafika baví, tak i přesto radši popadnu baťoh, foťák a vyrazím někam s kámoši nebo cestovat. Příští týden odjíždím do Itálie na týden a něco, ALE! během víkendu se pokusím sepsat nějaké články a přednastavit tu něco, ano, sliby, sliby, ale opravdu slibuji, že tu něco bude :D objednávky mám pomalu dodělané, jen tam chybí maličkosti a tak...tenhle design jsme měla hotový už delší dobu, ale pak se mi nezdál a začala jsem ho předělávat, takže uvidím, jak se admince bude líbit :)

----------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.czOrdered design -> bruno-mars-fans-sk

13. february 2015 at 16:06 | Helčíta |  Ordered designs
pro: bruno-mars-fans-sk I spokojenost: 80% I náhled: ZDE I nenastaveno

Po dlouhé době se zase hlásím. No, dodělala jsem všechny objednávky, které mi byly potvrzeny, že stále platí, takže je sem během víkendu postupně přidám...no a budu se snažit, aby to tu chodilo. Mám i pár článků do projektu LIVE IT, tak se můžete těšit. K designu - ahhh, moje láska Bruno :D Jednoduchý design, ale mně se to tak líbí, takže snad se to bude líbit i admince.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

My photos 19.0 - Winter Wonderland

1. february 2015 at 14:01 | Helčíta |  My Photos
Omlouvám se, že jsem tu přes týden nebyla, ale měla jsem brigádu a pak ještě pár dalších věcí k dodělání, začala jsem objednávky, takže ty tu postupně budou přibývat :) Tyhle fotky jsou o něco starší, se ségrou jsme šly fotit, tak sem něco dávám :)
---------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz