December 2014

Ordered design -> daily-kerr

31. december 2014 at 16:08 | Helčíta |  Ordered designs

pro: daily-kerr I spokojenost: 95% I náhled: ZDE I nastaveno

Tak, tohle je asi poslední design roku 2014 a příští už bude novoroční! Hurá! Rok 2014 se blíží do konce, ale rozepíšu se až v novoročním článku(stejně asi žádný nenapíšu, nebude asi čas), každopádně zpět k designu. Tahle objednávka se mi dělala dost dobře, Miranda má krásné photoshooty a tento jsem měla už delší dobu vyhlídnutý i na design sem na blog(promiň Ushere, už jsi tu dlouho :D ), ale asi ještě použiji jiné fotky. Každopádně se mi líbí, projížděla jsem starší designy, které jsem dělala a vždy jsem něco dala do designu ze starších designů a vyjelo z toho tohle, například to horní menu je z designu pro troian-a-bellisario, co jsem dělala někdy v září/říjnu, ty kosočtverce jsou ještě z designu s Vanessou, co tu byl nastaven někdy na jaře 2014 :D Tyjo, ten čas letí... :) No, konec okecávání, pokud se design admince líbí, tak ať dá vědět :)

-----------------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Ordered design -> keshaworld

29. december 2014 at 15:59 | Helčíta |  Ordered designs

pro: keshaworld I spokojenost: 90% I náhled: ZDE I nastaveno

Tadá, další design z objednávky, tentokrát s Keshou. Upřímně, když jsem dostala tuhle objednávku a na konci bylo připsáno, že to mát být jednoduchý polský styl, hned jsem měla jasno, jak to bude vypadat. Polské grafičky jsou jedny nejlepších na světě a jsou to často úžasné holčiny, se kterýma se naprosto krásně povídá a sdílí grafické věci. Vlastně hodně prvků od nich můžete vidět i u českých nebo slovenských grafiček, myslím, že nejedna se inspirovala právě alespoň něčím od polských grafiček. No, ale to jsem hodně odbočila, zpátky k designu, snad se bude líbit a bylo splněno zadání, protože mně se dost líbí :)

-----------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Ordered design -> unlimited-mileyrcyrus

27. december 2014 at 18:35 | Helčíta |  Ordered designs

pro: unlimited-mileyrcyrus I spokojenost: 80% I náhled: ZDE I nastaveno

Zimní design, co se mi opravdu líbí. Je jednoduchý, studeně příjemné barvy. Sice ty fotky si koledovaly o tmavé barvy, ale nakonec na přání adminky jsem se to nějakpokusila srovnat do světlejších...moc se mi tam nelíbí/nezdá to menu a trochu ty názvy nahoře(myslím welcome message a miley for golden lady) :D To jsem mohla trochu promakat no, ale nevadí :) Snad se admince bude líbit, já se jdu vrhnout na další objednávku :) Venku mrzne jak něco a sněží, takže stejně nemá moc cenu chodit ven :D

-------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Wardrobe design 9.0 -> troian-a-bellisario

25. december 2014 at 22:36 | Helčíta |  Wardrobe designs

pro: troian-a-bellisario I náhled: ZDE I spokojenost: 75% I nastaveno

Nebudu se k tomu moc vyjadřovat, chce se mi spát, takže to bude stručné. Fotky byly úžasné, ale bohužel ke konci mi už nějak došly nápady, možná to bylo tím, že jsem to dělala pozdě večer a byla jsem unavená, ale zase se mi tam líbí ty fotky, barvy a to horní menu, takže uvidím, co na to řekne adminka. Jinak už mi přišlo strašně objednávek, takže jsem vybrala prozatím 6 objednávek asi z těch 12, co mi přišly, takže půlka :O No, pokusím se je za ten týden a něco dodělat, když tak to budu dodělávat v lednu :D Což se chci vidět :D

(ani jsem vám nepopřála Veselé Vánoce, ale radši trávím svátky s rodinou, než uz počítače, ale kdyžtak mě zastihnete na asku, twitteru nebo instagramu, kdybyste něco potřebovali)
-------------------------------------------------------------------------

tornatoilsole.blog.cz

CHRISTMAS DESIGN ORDER 2014!

21. december 2014 at 19:08 | Helčíta

Jinak konečně je tu slibovaná Vánoční objednávka designů. Pravidla platí stejná, jak pro normální objednávku, přečti si je proto TADY! Designů vezmu...no, to bude záležet na tom, kolik se vás přihláší, nepočítám s příliš velkým počtem, tak uvidím no. Designy by měly být všechny udělány do konce zimních prázdnin, pokusím se o to :)

Pár bodů k větší úspěšnosti pro přijetí objednávky:

- kvalitní fotky, nejlépe HQ a photoshooty
- co "nejplnější" design, pak se mi to dělá lépe a nemusím přemýšlet, co s prázdným místem na designu
- dobře rozběhnutý blog, pokud je nový, tak aspoň rozcestníky udělané a nějaké články
- pěkně uspořádaný blog


-------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Ordered design -> mileyfan-blog

19. december 2014 at 15:44 | Helčíta |  Ordered designs

pro: milefan-blog I spokojenost: 70% I náhled: ZDE I nastaveno

Tadá, opět se hlásím. Omlouvám se, že až takhle, ale celý týden jsme psali ještě asi dalších 8 testů a zkoušení, takže jsem na blog neměla vůbec čas, ale dneškem začínají prázdniny a i když budu pár dnů mimo domov, tak tu pořád něco bude, protože budu mít čas :) K designu - měl být zimní, ta fotka je úžasná, Miley to tam strašně sekne, ale nějak jsem unavená a vyčerpaná, takže moje fantazie nepracovala zrovna nejlépe, takže to dopadlo hold takhle, ale líbí se mi to i docela :) Jinak zítra můžete čekat Vánoční projekt + objednávku designů :) A dneska večer donastavím design selenagall.blog.cz :D

-----------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Wardrobe design 8.0 - selenagall

13. december 2014 at 11:05 | Helčíta |  Wardrobe designs

pro: selenagall I spokojenost:60% I náhled: ZDE I nastaveno

Takže, tento design spěchal a měl být udělaný už asi před týdnem, ale absolutně jsem neměla čas, takže jsem to udělala hold až teďka. Každopádně, tajně doufám, že Selena nafotí nějaký pořádný nový photoshoot, už mě trochu nudí tento photoshoot, ale nevadí...každopádně jsem s tím i docela spokojená, po dlouhé pauze jsem zase něco vytvořila a dá se na to koukat :D Jinak příští týden máme 7 testů (jo, naši učitelé nejsou normální), ale pokusím se tu být co nejvíce, mám pro vás vánoční projekt, takže aspoň něco tu bude...plus udělám ještě další designy pro wardrobe, 20. prosince se můžete těšit na objednávku designů ;)

-----------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Šablonka 14.0 - Christmas Time

10. december 2014 at 17:12 | Helčíta |  Templates
Konečně mám nějaký ten čas na blog. Mám toho dost do školy, ale postupně jak přichází Vánoce, tak už se to trochu mírní, takže dneska mám čas něco udělat. Udělala jsem nějaké šablonky se zimní tématikou, takovou i vánoční :) Jo, nejsou sice nic moc, ale nic jiného jsem nevymyslela...LIVE IT - Tips&Tricks - Rule of Thirds

1. december 2014 at 16:30 | Helčíta |  LIVE IT PROJECT
Tentokrát se vrhneme do světa focení. A podíváme se na jeden z největších základů, co by měl každý, kdo se chce focení nějak věnovat, znát - pravidlo třetin. Prostě je to určitý základ a věřte, že mnohdy udělá s vašimi fotkami divy ;)


První krok je představivost. Když vezmete foťák do ruky a zaměříte na cíl, tak je dobré si představit takovou mřížku, která rozděluje váš budoucí snímek do 9 částí - 3 vertikálních a 3 horizontálních. Kompakty nebo i některé polozrcadlovky si můžou tuhle mřížku nastavit.