August 2014

Animation 5.0 - Taylor Swift(Shake It Off)

31. august 2014 at 14:29 | Helčíta |  Animations
Hurá! Konečně jsem si na tento blog udělala nějaký ten čas :D Muhaha, ale ne, dobře, slibuji, že od teďka tu už fakt budu, opět otevřu objednávky designů, potom tu bude nový design(ale tento je prostě geniální, je mi líto ho dávat pryč, ale hold je tu už delší dobu a změna je změna :D ) Udělala jsem nějaké animky s Taylor SWwift a jejím novým songem Shake It Off, je to dost chytlavá písnička :)

Pro plnou velikost si musíte animky rozkliknout :) Kdyžtak uvádějte zdroj, není tam asi moc vidět :D
----------------------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz


Šablonka 12.0

19. august 2014 at 18:16 | Helčíta |  Templates
Mám toho strašně moc, sice jsou prázdniny, ale dělám na pár jiných věcech a na grafiku tak nemám skoro vůbec čas, takže toho tady moc není, ale od nového školního roku začnu znovu dělat na grafice, to slibuji :) Zde je pár dost jednoduchých šablonek :) Jinak chystám do nového roku pár větších projektů zde na blogu, takže se máte na co těšit ;)

Signatures ft. Selena Gomez

13. august 2014 at 18:47 | Helčíta |  Blends&Signatures
Tak trochu mám takovou osobní-grafickou krizi, respektive celé tři dny jsem brouzdala po deviantartu a tumblr, strávila dny nad papíry a snažila se vymyslet něco...prostě něco, co by bylo aspoň trochu jiné, ale nějak se mi nedaří :/ náhodou jsem na tumblru ale narazila na takové "3D" signatury...no a pokusila se o něco podobného, ale vůbec to tak nedopadlo, takže asi pak ještě někde mrknu, jak by se to dalo udělat :D Každopádně zde jsou moje pokusy nepokusy, inspirace je z tumblr(fakt už nevím, jaký to byl tumblr, asi ps5.tumblr.com nebo tak nějak... :/ takže uvádím, že inspirace je odtamtud...

Jinak tu budu tak různě, ještě mám další plány do prázdnin, které chci stihnout :D
-------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Social Icons 4.0

10. august 2014 at 13:50 | Helčíta |  Icons
Ještě když jsem byla na dovolené, tak jsem tam udělala narychlo tyto ikonky na sociální sítě. Jsou takové dost a dost obyčejné a jednoduché, ale tak aspoň něco sem dávám.


Stahujte kliknutím na obrázek! Uveďte zdroj při použití!
----------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Edits 1.0

10. august 2014 at 12:32 | Helčíta |  Other graphic
KONEČNĚ JSEM ZASE TADY! Omlouvám se, že jsem tu nebyla dříve, ale byla jsem na naprosto krásné dovolené a prostě na blog jsem tam nějak nemyslela, ale jinak nadcházející týdny až do konce prázdnin tu opět moc nebudu, ale pokusím se každý den něco přidat. Jinak zde jsou edits, které jsem nějak udělala během včerejšího večera.