June 2014

Ordered design -> daily-jessemccartney

30. june 2014 at 16:15 | Helčíta |  Ordered designs
pro: daily-jessemccartney I spokojenost: 80% I náhled: ZDE I nenastaven
Mám tu objednaný design pro blog o Jessem. Upřímně když jsem byla menší, tak jsem ho strašně zbožňovala a byl to můj oblíbený zpěvák. Pak ale nějak "zmizel" a nastoupili jiní...ale o tom někdy jindy :D Každopádně adminka chtěla něco jednoduchého a tak jsem zašla tak nějak do jednoduchosti a pokusila se udělat něco jednoduchého. A s výsledkem jsem i spokojená, protože na to, že jsem dělala něco takového poprvé, tak se mi to i líbí :) Jinak ještě chci uvést, že jsem se inspirovala Nayou a ty šipičky nahoře jsou její nápad, ale mně se to tam nějak hodilo, tak snad se Naya nebude zlobit, když tak sem prostě uvádím, že jsem to viděla u ní :) Adminka je aktuálně na dovolené, takže až se vrátí, tak jí to nastavím(pokud se jí to bude líbit :) )
-------------------------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Summer ORDER - design + graphic

28. june 2014 at 15:11 | Helčíta |  Diary
LETNÍ OBJEDNÁVKA DESIGNŮ A GRAFIKY - IT´S TIME TO SHARE!

CO PŘESNĚ SI MŮŽETE OBJEDNAT : Cokoliv tak nějak potřebujete - design na blog, na galerii(pozor, teprve se učím kódovat, proto vám to zatím nemůžu nakódovat), design někam jinam nebo grafiku - PNG, avatary, ikonky a další grafické blbosti, co vás jen napadnou. Je to jen na vás ;)

DO KDY SI MŮŽETE OBJEDNÁVAT : Tak uvidím, kolik toho bude, ale pokusím se to dělat nějak průběžně, notebook si budu brát i na dovolené, takže aktivita by tu měla být furt. Takže objednávka by měla být pořád otevřená, když tak čekujte menu, tam to vždy bude napsáno, zda je objednávka otevřená nebo ne.

JAK POZNÁM, ŽE JSI MĚ VYBRALA : Napíšu na blog, navíc to bude napsáno i v menu.

SPECIÁLNÍ OBJEDNÁVKA "TIME TO SHARE" (Placená objednávka!)

Co obsahuje? - Design na blog (s animací) + všechny možné bonusky(avatar, ikonka, šablonka a co si ještě budete přát) + speciální místo v menu u mě na blogu(takže něco jako reklama, dalo by se to tak říct)

Co musím udělat? - Vyplň objednávku a pak se dohodneme.
VYPLŇUJ POUZE, POKUD JSI SI VĚDOM, ŽE JE TO PLACENÉ BUDEŠ PLATIT! VŠECHNY PENÍZE JDOU NA PROJEKTY ORGANIZACE UNICEF!


OBYČEJNÁ OBJEDNÁVKA DESINGŮ (Neplacená)

Co obsahuje? - Design + max. 3 bonusky

Co musím udělat? - Vyplnit objednávku, přečíst si pravidla a pak se dohodneme.


OBYČEJNÁ OBEJDNÁVKA GRAFIKY (Neplacená)

Co obsahuje? - max. 3 kusy jakkékoliv grafiky

Co musím udělat? - Vyplnit objednávku, přečíst si pravidla a to je vše.


-------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.czDesign 6.0 - ft. UNICEF

27. june 2014 at 21:54 | Helčíta |  Past layouts
Od : 27.6.2014 I Do : 14.9.2014 I S kým : UNICEF I Spokojenost : 100% I Náhled : ZDE

Po téměř 3 měsících je tu nový design. Je letní, svěží, s takovým originálnějším tématem a mně se nehorázně líbí. Už začátkem května jsem plánovala, že udělám nový design, ale bylo toho nehorázně moc a tak můj nákres se zatoulal kamsi..mimo. Nakonec jsem ho tento týden vyhrabala a dost věcí tam předělala a jsem s ním i naprosto spokojená. I když ještě budu muset domakat šablonku na náhledy, tahle je taková divná a prázdná... :D Ale celkově jsem s designem spokojená. Přes víkend se tu opět otevřou objednávky a i přihlášky do wardrobe a celkově se to tu opět více rozjede :) Ještě k tomu, proč je s tím, čím je - UNICEF podporuji už delší dobu a vždy jsem chtěla pro UNICEF pracovat a pomáhat lidem v chudších oblastech světa. Navíc prostě teďka jsem si řekla, že proč bych měla mít design furt jen s celebritami, tak jsem zadala UNICEF, projela pár fotogalerií a sestavila tohle :) Jo, jsou tam nějaké celebrity, ale jsou to lidi, kteří podporují UNICEF už dlouho, například David Beckham, Shakira, Selena Gomez, Orlando Bloom a další :) Takže je to mix celebrit a dětí z různých koutů světa. Jinak rozhodla jsem se také zavést placené objednávky (mimo pravidelnou objednávku), ale to je čistě z důvodu, že všechny peníze z objednávky půjdou na různé projekty UNICEF :) To je asi tak všechno, prostě se mi to líbí.
-----------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Signatury 9.0 - Rita Ora

25. june 2014 at 19:08 | Helčíta |  Blends&Signatures
Ano, po dlouuuuuuuuuuhé době jsem zase tady a konečně mám nějaký čas. No, udělala jsem nějaké signatury s Ritou Orou, tyhle fotky byly prostě super a tak jsem něco zkusila no :D Jinak připravuji design sem, snad se ho brzy dočkáte :)
-----------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Avatars - No Image#2

7. june 2014 at 18:22 | Helčíta |  Avatars
Dneska jsem stihla nějak udělat pár avatarů na téma No Image.

PŘI POUŽITÍ UVEĎTE ZDROJ!
---------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Article Pics 10.0 - Bella Thorne

3. june 2014 at 16:15 | Helčíta |  Article Pictures
Jak jsem včera psala, ještě tu mám nějaké PNG s Bellou Thorne, tento photoshoot je opravdu nádherný a Belle to tam moc sluší ;) Jinak tyhle další dny se vám asi nebudu moc věnovat, musím ještě se dost učit do školy.
Obrázky si zase rozklikněte.
POKUD POUŽIJETE, UVEĎTE ZDROJ!
---------------------------------------------------------------------
tornatoilsole.blog.cz

Article Pics 9.0 - Naya Rivera

2. june 2014 at 15:19 | Helčíta |  Article Pictures
Dlouho jsem se tu neukázala, já vím no :D ale měla jsem toho hodně, prostě škola, škola, potom koncert Miley, dále ještě nějaké věci...no, bylo toho hodně. Těším se strašně moc na konec školy, i když ještě musím vytáhnout nějaké známky, každopádně pak chci udělat nový design sem a ještě na portfolio :) Jinak zde jsou nějaké PNG s Nayou, ještě mám jedny s Bellou Thorne a Ashley Benson, takže ty sem nějak dodám. Jinak ještě jedna novinka - stala jsem se spolu-adminkou na best-actresses, takže mě najdete i tam :) Jinak obrázek musíte rozkliknout a nebo dát - zobrazit obrázek na nové kartě(pro plnou velikost) ;)